Jedna myśl do “Kontakt”

 1. Dzień dobry,

  mam przyjemność i satysfakcję reprezentować firmę zajmującą się od wielu, wielu lat projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych i e-sklepów.

  Chciałabym zapytać, czy nie bylibyście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem od nowa Państwa strony http://twardagra.pl, z uwzględnieniem aktualnych trendów graficznych i najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych. Proponujemy zaprojektowanie serwisu od nowa a nie jego modyfikację, ponieważ jest to zdecydowanie szybsze, tańsze i łatwiejsze rozwiązanie.

  Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i bez wątpienia mile Państwa zaskoczą.

  Zwracam się do Państwa z taką propozycją, ponieważ w ciągu 3 ostatnich lat bardzo zmieniły się standardy zarówno funkcjonowania jak i projektowania wszystkiego, co związane jest z promocją i sprzedażą w Internecie. Standardem stała się mobilność i responsywność stron i sklepów. Lawinowo rośnie dostępność tanich technologii wielokrotnie zwiększających efektywność. Znamy się na tym wszystkim jak mało kto.
  Oprócz wykonania samego serwisu, chętnie zaproponujemy Państwu miejsce na naszym serwerze (hosting) i dedykowanego opiekuna w całym okresie współpracy.

  Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o odpowiedź na mają wiadomość. Zachęcam również do podania numeru telefonu – chętnie przedstawię naszą ofertę i opowiem o szczegółach ewentualnej współpracy.

  E-mail: kontakt@marketingwheel.pl
  Telefon: 536-888-879
  Www: http://marketingwheel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *