„więcej sprzętu niż talentu”

Dzisiaj może nie koniecznie o typowym dniu A-klasowca,nie będzie żadnej wzmianki o treningu oraz podejściu do treningu.

Porozmawiajmy na temat sprzętu, a konkretnie obuwia w którym mam przyjemność grać.

Nike Mercurial Vapor World Cup Edition ! Model na zdjęciu to model półprofesjonalny, czyli nie te najlepsze ,ale już jakieś tam profesjonalne są. Zostały zakupione na R-gol.com , ogólnie większość sprzętu ,który posiadam jest właśnie od nich ze względu na konkurencyjne ceny oraz towar ,który mają w ofercie, ale nie będę się o tym rozpisywać.

„Najeczki” są całkiem wygodne i gra się w nich bardzo komfortowo, czucie piłki jest bardzo dobre, fakt drewnianymi nogami ciężko jest cokolwiek czuć,ale bardzo pomagają przyjmować piłkę i ją kopnąć.

Wadą tych butów jest to ,że przy jakiś zrywach, szybszych zmianach kierunku stopa nie jest w 100% stabilna i często ucieka na bok i jest dużo stresu bo bardzo łatwo można skręcić stopę. Vapor nie będzie najlepszym rozwiązaniem dla skrzydłowych, najlepsze będą Superfly. Usztywnienie stopy, oraz jeszcze większy komfort gry w zupełności wyrównuję cenę za jaka można kupić takowe buty.

Może wspomnę też o piłce ,którą aktualnie kopie i używam. Nike Magia jest jedną z najlepszych piłek jaką miałem, bazując na sile uderzenia i „celności” jaką dysponuję to piłka miażdży! Rozmawiałem z naszym bramkarzem i wspomniał,że moich strzałów się nie broni… Jeżeli leci w światło bramki to przeważnie wpada , albo leci gdzieś w ziemniaki czyli tak czy siak się strzału nie broni. Z jednej strony mega to cieszy, a z drugiej daje dużo do myślenia, aby pracować nad tymi strzałami, bo słuchając opinii innych to poziom mojego strzału jest na poziomie piłkarzy I-ligowych a nawet Ekstraklasowych.

Może w przyszłości poprawię moje strzały jak i całokształt piłkarski. Będę starał się i ciężko pracował w miarę możliwości. 😉

Więcej zdjęć danych korków na instagramie !

Zapraszam

MP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *