Sezon 2018/2019 -czas start !

Nowy sezon czas start !

Zaczęliśmy trochę nie typowo ponieważ sparingiem zamiast treningiem wprowadzającym. Widać znajomości oraz charyzmę trenera dzięki ,któremu pojawiło się tak nowych twarzy chcących zasilić nasze szeregi.

Nie było trzonu zespołu-dalej leniuchy odpoczywają ! 😀 ale nowi zawodnicy to kawał dobrych grajków i jeśli każdy z nich zdecyduje się na grę dla Żorskich barw to w bitwie o okręgówkę jestem spokojny.

Sparing z bardzo wymagającym rywalem- Książenice, już gdzieś o nich wspominałem 😉 widać było na pierwszy rzut oka ,że chłopaki grają w lidze wyżej i biją się o IV ligę.

Początek meczu wyrównany, obydwie drużyny stwarzały sobie sytuacje. Lecz Książenice wykorzystały nasze błędy i po naszych błędach strzelali bramki. Nie pozostaliśmy dłużni i po dwóch ładnych składnych akcjach udało strzelić nam dwie bramki. Końcowy wynik to 2:5…

Jak ja zagrałem? Oprócz tego ,że odpalił mi się prawy analog i tryb dryblera ,ale o tyle nieudolny ,że straciłem piłkę co dało bramkę na 1:4 dla książenic to myślę,że nie było źle. Bardzo cieszę się ,że tak dużo nowych zawodników do nas chce przyjść.

Ten tydzień to poniedziałkowy trening, środowy sparing, piątek trening i sobota sparing, także bardzo pracowicie się zapowiada.

Chęci, siły oraz czas ,którego ostatnio było bardzo mało jest w normie więc tylko trenować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *