Nowy Trener- chęci wróciły !!!

Dowiedziałem się ,że w Żorach nowy trener. Więc cóż zobaczymy jak prowadzi treningi, jakie ma podejście. Trochę się wahałem czy wracać, przecież zaś mi się nie będzie chciało , co kumple z drużyny powiedzą, a w sumie całe moje wcześniejsze sezony w barwach Żor były tak w kratkę ,że szkoda uprawniać..

Niech stracę – JADĘ NA TRENING! Po pierwszym treningu okazało się ,że trener wymagający, ale całkiem spoko, więc trochę te chęci wróciły. Aby zagrać w podstawowym składzie musiałem czekać do zimowego okresu przygotowawczego. Dzięki jego treningom poprawił się styl mojej gry, stała się bardziej uporządkowana, stanowcza i coraz rzadziej popełniałem błędy. Przepracowałem cały okres przygotowawczy będąc na prawie każdym treningu i na każdym sparingu, na prawdę byłem bardzo zadowolony z mojej gry, można było powiedzieć,że stałem się podstawowym obrońcą, ale trzonem oraz filarem drużyny. Zmieniło się też moje podejście do treningów, do meczy i co najważniejsze do trenera, jego autorytet wśród zawodników z którymi dzielę szatnie jest na pewno na mega większym poziomie niż u poprzedników.

Atmosfera wraca do takiej jaka powinna być zawsze. Każdy z każdym rozmawia , po prostu traktujemy się jak dobrzy koledzy na których możemy polegać. Wyniki też nie są najgorsze, potrafimy wygrać z liderem ,ale niestety zdarzają się wpadki ,że przegrywamy z ostatnim miejscem jakbyśmy pierwszy raz grali w piłkę, ale myśle,że to jest kwestia dotarcia się.. impreza integracyjna myślę ,że będzie najlepszym sposobem na to 😉

Przed nami nowy sezon, sezon w którym mamy kolejny raz awansować do Okręgówki. Myślę,że z tym składem, trenerem, zarządem uda nam się to bez problemowo.

Zapraszam do śledzenia Instagrama Twardej Gry , oraz wpisów na blogu, będzie ich znacznie więcej. Na pewno będę opisywać przygotowania do nowego sezonu, postaram się dodawać zdjęcia z sparingów oraz treningów.

MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *